| gyny22bug a întrebat:

S. o. s. am din Italia notebook cumparat nou windows 7 doar ca e pe italiana sad si nu-i dau de cap cum sa schimb limba am facut si update este selectat engleza dar mie tot in italiana imi arata mersi. pentru ajutor anticipatwinking

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Trebuie sa o setezi manual. in bara de start sccrie cumva ceva cu it? Daca nu, copiaza key-ul si reinstaleaza windows-ul in engleza. e mai simplu.

2 răspunsuri:
| Whittyfluffy a răspuns:

Poi umbla pe acolo si gasesti ai incercat sal restartezi de la inceput si atunci ii poti seta limbahappy

| butterfly_7758 a răspuns:

In partea dreapta pe bara de start ar trebui sa ai o iconita cu limba computerului...vezi de acolo