| Kiduuxz a întrebat:

S8 sau S8+?
De ce?

FUNDA.

4 răspunsuri:
| Fabaha a răspuns:

S8 deoarece s8+ doar este mai mare decat s8 si bateria tine mai mult.Ru unul nu as mai da bani in plus doar pentru atat.
Funda te rog daca te am ajutat, mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S8 plus ca are bateria mai mare si ecranul mai mare.P.S Iti recomand să iti iei o husa UAG.
Sper ca te-am ajutat

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Eu as lua s8+ pentru baterie mai mare in primul rand.in al doilea, avand ecranul mai mare e mai placut dupa mine sa te uiti la filme sau sa te joci pe el.s8+(varianta 128gb ) are 6gb ram. Dupa mine e cam putin 4gb ram zilele astea.De exemplu eu am 8gb ram pe telefonul meu.

| AleexisViol3t a răspuns:

Eu am S8 si recomand S8-ul simplu, nu varianta plus, pentru ca este suficient de mare si diferenta la baterie dintre cele două este una relativ mică. Recomand S8