| Theo512 a întrebat:

Sa achizitionez acest laptop http://www.pcgarage.ro/......3gb-black/ PS4 sau XBOX 360 pentru ca sunt mai multe jocuri aparute.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Daca vrei sa iti iei ceva doar pentru jocuri atunci trebuie sa iti spun ca vei fi mult mai avantajat daca iti iei xbox sau ps3.

Iti recomand sa citesti aici parerile celor care le-au cumparat deja: http://bit.ly/1cNKwUZ

In plus vad ca sunt la promotie!

4 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Acest laptop e super performant. Jocurile pe Windows se pot lua foarte ușor, dar cele pentru PS4 și XBOX trebuie cumpărate (sau cel puțin o mare parte din ele). Deși laptopurile se încălzesc, acesta pare special făcut pentru jocuri (și e de la o firmă bună). Desigur, mai interesant ar fi un PS4, dar depinde și ce mai ai prin casă. De exemplu dacă ai un calculator foarte bun (la performanțe asemănătoare acestui laptop) nu cred că merită să iei un laptop, dar dacă ai deja un Play Station (sau ceva asemănător) ia laptopul.
Cumpără ce dorești...

| ITMania a răspuns:

Recomand laptop`ul, poti face mult mai multe cu el, iar detalii pe el vor fi la un nivel mai inalt decat cele pe console.
http://bit.ly/1e2hkNL

Este excelent, profita de reducere.
Mai poti chiar reduce 56 lei din pret folosind voucher`ul VJHWZLT6, sper sa-ti foloseasca.

| Theo512 explică:

Mai am 2 ani pana la liceu deci 2 ani de stat acasa si m-am gandit ca as putea lua acuma PS4 si cand merg la liceu sa-mi i-au un laptop.

| war9991 a răspuns:

Este fff scump laptop-ul dar merita