| Numele384637 a întrebat:

Sa fac un pc de 1900 lei sau sa iau un ps4 pro?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| BogdanM275 a răspuns:

Depinde la ce vei folosi PC-ul sau PS 4 Pro amandoua au dezavantaje și avantaje.

Daca dorești navigare web, folosirea a diferse programe și eventual sa te joci ceva jocuri mai pe Low atunci mergi pe PC, dezantajul cel mai mare ar fi ca în 1900 de lei nu vei putea avea un PC foarte performant și pe termen mediu-lung asta se va simți din ce în ce mai tare.

Daca vrei doar sa te joci jocuri la o calitate buna, atunci cumpara PS 4 Pro dar cel mai mare dezavantaj ar fi acela ca te vei puteabjuca doar jocurii.

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

PlayStation ftw! Bine, acum depinde si ce nevoi ai, poate mai ai de lucrat la documente/folosit softuri pe PC care nu au alternative pe PS 4. Pina la urma chiar daca mai poti sa te dai pe YT si sa faci una-alta, PS-ul e facut pentru jocuri.