| yonutz63991 a întrebat:

Sa imi cumpar Samsung galaxy mini 2 sau sa mai dau 40 de euro si sa imi iau Huawei ascend g300? Parere sincera!

Funda!

Răspuns Câştigător
| MoiseIonutz a răspuns:

Asa e romanul! ce stie romanul in afara de Nokia si Samsung! iti recomand Huawei! Dc? Pt ca in ultimul timp Huawei a scos telefoane bune, si la pretul pe care il are! Merita!

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Huawei este o firma chinezeasca...cu toate ca fac si produse bune, daca e sa se strice o sa ai probleme cu garantia la el, ca sa nu mai spun ca sunt putine pe piata!
As zice Samsung galaxy mini 2... e un telefon bun si are si un pret decent

| Elektro a răspuns:

Categoric ia-ti huaweiul, chiar daca e firma chinezeasca cum zic astia

| InTheAir a răspuns:

Personal, cred ca nu merita Galaxy Mini. Per ansamblu, e f ok telefonul, DAR... nu e rezistent aproape deloc la socuri si lovituri.
De prima data daca il dai din greseala de pamant, il faci praf la toate colturile... si arata mega aiurea. Asa ca ori ai mareeee grija de el, nu cumva sa-l scapi din mana, ori incerci celalalt telefon. De Huawei nu stiu nimic, deci nu imi dau cu parerea.

Eu am zis doar ca Galaxy Mini sta f prost la capitolul : rezistenta la socuri si lovituri.

| Frigider a răspuns:

Samsung Galaxy Mini 2! Nu merita Huawei g300... Galaxy mini are si sistemul performant Android care este printre cele mai bune.happy

| florinel9 a răspuns:

Samsung galaxy mini 2

| alexal3x23 a răspuns:

Huawei Ascend G300 are procesor de 1 Ghz, 2 gb memorie interna, 512 mb ram, rezolutie 480x800 pixeli, ecran de 4 inch se vede f frumos la telefon si mai ales jocurile HD merg nu ca la mini 2 care are o rezolutie mai mica un procesor mai mic.Per ansamblu Huawei ascend g300 bate galaxy mini 2 si are o carcasa care rezista la loviturihappy. Funda?