| Nikiboss1234 a întrebat:

Sa instalez windows 8? Eu am windows 7.Am auzit ca se duce suportul la windows 7.Sa ma duc la windows 8 sau windows 8.1 sau sa las la windows 7? astept raspunsuri

5 răspunsuri:
| terorvlad a răspuns:

Nu. Asteapta windows 10

| MskDesign a răspuns:

Ori stai pe 7 ori treci direct pe 10 technical preview, windows 8 nu cred ca este prea bun.

| MskDesign a răspuns:

La ce este asa bun windows 8.1?
Cand au vazut cei de la Microsoft ca este un rahat, au creat windows 10, un windows 7 imbunatatit.Cred sincer ca windows 8 cu toate versiunile sale este o rusine pentru Microsoft.

| MskDesign a răspuns:

Eu am un laptop nou Acer de 2 luni cu win 8 preinstalat si am preferat win 10 technical preview.De ce crezi?

| amogus29328948 a răspuns:

Stati linistit, nu scot suportul de la 7, ca ii omoara comunitatea... Pentru gaming recomand 7. Pentru office recomand 10.