| anonim_4396 a întrebat:

Sa-mi explice si mie cineva ce e cu traficul de internet. Adica daca am 3 GB Trafic pot descarca de pe internet doar 3 GB sau cum? [ FUNDA ]

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Si deschiderea mozillei sa intri pe TPU tot trafic este! ai vazut doar, cand cureti cu c cleaner ca ai ceva din mozilla si alte browsere de cativa MB pana la cativa GB daca cureti odata la 2 luni sau utilizezi intens netul! pe scurt, pe romaneste, daca descarci de pe net un film de 3 giga sau un joc, ma rog, un fisier, ai terminat aia 3 giga! happy

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In acest trafic intra tot ceea ce accesezi pe internet, incarcarile si descarcarile. Il poti depasi doar ca va trebui sa platesti in plus pentru ce depaseste 3 GB. Numai bine!