| anonim_4396 a întrebat:

Sa-mi spuneti o metoda pentru a-mi rezolva o problema imi ingheata ferestrele care le deschid, iar daca deschid task manager im apar doua procese csrss. exe si winlogon. exe pc-ul merge foarte incet si dureaza mai mult timp pana se activeava procesele

2 răspunsuri:
| alexnico a răspuns:

Incearca sa re-instalezi windowsul... asta rezolva totul... daca nu, cumperi alt calculator big grin

| alexdad16 a răspuns:

Si eu am patit la fel...singura modalitate e sa formatezi tot compul si sa instalezi din nou windowsul...(eu am 2 partitii si prima data am formatat doar cea cu windosul, am instalat windowsul din nou...si aceeasi poveste), trebuie formatat tot!