| darcalex a întrebat:

Sa o iau cu inceputu :Asa deci eu inainte jucam world of warcraft burning crusade si gaseam hack la el foarte usor dar acum joc world of warcraft lich king si nu merge nici un hack la el daca puteti sa imi recomandati vreun hack >---- Fundabig grin!

3 răspunsuri:
| Catalina_6831 a răspuns:

Buna, alex.intra pe http://www.plunder.com,scrie la cautare jocul si o sa-ti dea toate hack-urile de la joc. sper ca te-am ajutat.

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Repet toate codurile sunt detectate, o sa iti fie blocat contul te asigur, cele mai sigure sunt cele care sunt pe bani dar si acolo poti ramane si fara bani si cu blocare pe server asa ca nu. Dar daca tu reusesti sa joci cu cod 1 luna iti dau contul meu de wow. dar asta e imposibil.

| VasileMacelarul a răspuns:

EmuHacker merge 100%