| Crystysm a întrebat:

Sa postez videoclipuri pe youtube e gratis?

12 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Da, e gratis.

Dar dacă vrei să dai like sau dislike la clipuri sau să dai comentarii trebuie să îţi faci cont.

| victorr_3274 a răspuns:

E gratis, insa daca postezi un videoclip/melodie la care nu ai drepturi de autor, ai sansa sa-ti fie sters clipul.

| Grimmjow69 a răspuns:

E gratis, insa indicat ar fi sa ai parteneriat cu youtube.

| mnthseby a răspuns:

Da e gratis

| adrili10 a răspuns:

Da este gratis cu siguranta.

| AAALEXAAANDRUUUUU a răspuns:

Da,este gratis. Daca ai putea sa imi lasi si mie video pe care ai dori sa il incarci

| Skumpete a răspuns:

Yes is free>>>

| Crystysm explică:

Aici am yuotube Cristi Krys dati-mi like si comment daca vreti http://www.youtube.com/watch?v=HuSpuCBT-hA

| 2handsUp a răspuns:

Da

| DariaSykes a răspuns:

Da,este gratis happy

| Bogusus a răspuns:

Salut! Vreti sa radeti mult si bine? :D
Aici puteti vedea videoclipuri foarte amuzante! Click pe link http://www.youtube.com/MeanwhileInTheWorld1 si distrati-va! :D

| Lautaru_Fani_1972 a răspuns:

E gratis