| anonim_4396 a întrebat:

Sa presupunem am inmanat telefonul unei persoane pentru a face un apel, in Chrome aveam mai multe File ingonito deschise ( una dintre file era TPU ) - am lasat telefonul pe mana acelei persoane aprox 5 minute, dupa ce mi sa inmanat telefonul am inchis singura filele, fara a ma mai uita peste ele - Intrebare : cum mai revad filele incognito inchise si ordinea accesarii lor? Funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
40 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Orice browser pastreaza istoricul. Cand il deschizi iti apare o parte din ce ai cautat. Daca derulezi in sus iti apare un buton intitulat "Gestioneaza istoricul". Daca apesi pe el iti apare istoricul cautarilor de astazi, apoi apare istoricul de ieri, apoi 4 ianuarie, apoi 3 ianuarie, etc. Langa fiecare cautare iti apare si ora, si minutul. Daca stii cand l-ai dat (ora si minutul) te dumiresti. Daca nu... asta e!

| helpforyou a răspuns (pentru Salontanul):

Daca esti pe modulul incognito nu apare la istoric.

| mihai69 a răspuns:

Filele incognito odată închise, se pierde orice informație legată de ele (adresa web, fișiere din cache - absolut totul). Chiar dacă ai cont și ești logat.
Singurul mod de a afla pe unde ai navigat este fie să obții logurile tale de la ISP, fie să fi accesat netul printr-un proxy (sau switch / router) cu logare. Adică indirect.

| gabicoo a răspuns:

Lasă pornachele, vericule și treci pe Wikipedia! Acolo nu mai ai nevoie de incognito!

| anonim_4396 explică (pentru gabicoo):

De fapt! Nu ma uit pe pornache! happy

Intr- o fila era deschis TPU iar in alta un fanfiction! happy
Iar intr-o fila Youtube fie un fanfiction fie un documentar! Deci, asta-i problema mea! happy

| anonim_4396 explică (pentru gabicoo):

Stii cum pot afla ADEVARUL happy, ca sa stau linistita?!
happy

| IceRope a răspuns (pentru anonim_4396):

Relaxează-te, nu poți.

| Iepuroi a răspuns (pentru anonim_4396):

Apai la Yaoi atunci :p.
Nu prea ai cum sa le vezi de at dacă ești ăla de îți dă netul ție sau guvernul ( sau presupun cineva care se pricepe f bine )

| anonim_4396 explică (pentru IceRope):

Nicicum?!

| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

Iepurilă, ți-a căzut şi ţie Zorro cu tronc?!
Mai pe scurt, te-ai indragostit?! love struck

N-ar avea nimic daca ma uit eu sau nu la yaoi, problema e ca vrei tu sa ni-l furi pe domnul Zorro!
Dupa tine nu plangem ( Nimeni, Deloc!) dar dupa domul Zorro crying

broken heart

Stii gluma aia:

Un homosexual violeaza o calugarita.
Intrebat de politisti de ce a facut acest lucru tocmai cu o calugarita el a raspuns:
-Eeeei, de la spate parca era Zorro!

Astampara-te! happy

| Iepuroi a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu cine e Zorro asta.
"dupa tine nu plangem" :o ( nu uita sa imi evaluezi pozitiv si raspunsul asta rolling on the floor) )

| anonim_4396 explică (pentru Bubico2022):

Multumesc pentru raspuns! happy

| anonim_4396 explică (pentru Bubico2022):

Si pentru doza de umor! happy

| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

Nu-ti evaluez nimic! happy

| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

Trebuie sa fii supus unor tehnici mai avansate de interogare!

| IceRope a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh, așa fac eu când văd pe raft pufuleți gratis, mă apucă umorul. big grin

| Iepuroi a răspuns (pentru anonim_4396):

Că sa afli ce de la mine laughing
Suna kinky

| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

Identitatea Iepuroiului! laughing

Stai sa vezi, daca incep!winking, cum o sa ma rogi sa ma opresc!

DAR NU! laughing

| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

Https://youtu.be/IsPFDzAGb4A

Este de fapt! For MY! Entertainment!winking
devil

| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

Si suna doar placut! DAR NU E! devil

| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

Decat pentru cel ce pune intrebari! happy Adica, pentru mine!winking

| Iepuroi a răspuns (pentru anonim_4396):

New name new branding cand incepi sa citesti in cafea?

| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

Vrei sa-ti spun ce vad?!

| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

Hmm - asta vrei?! happy

| Iepuroi a răspuns (pentru anonim_4396):

Sigur, eu nu am ochelarii de citit

| Iepuroi a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu de fapt vreau sa îmi dai cu oja pe unghii UwU

| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

Cum credeam! La BALAMUC cu tine!
UwU happy

| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

Vei fi internat in curand FORTAT & DE URGENTA! la Spitalul 9!

| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

Uwu laughing

Răspuns utilizator avertizat
| VoidEternal a răspuns:

Ferestrele incognito nu se înregistrează în istoricul de navigare indiferent dacă ești logat in chrome cu un cont de google sau nu.

Ce rost ar mai avea modul incognito daca ti-ar pastra vizitele? Poți vedea ce pagini au fost vizualizate doar daca ai acces în router și știi să te uiți pe loguri, chestie destul de avansata. Dacă erai pe date mobile nu ai cum sa recuperezi paginile. Și chiar și de pe wifi e foarte complicat.

| helpforyou a răspuns:

Nu mai ai cum. Decat daca ai cont in browser.

| anonim_4396 explică (pentru helpforyou):

Ce inseama CONT IN Browser?!

| helpforyou a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa faci cont si de pe orice device te loghezi ai aceleasi stari si salvari.

| anonim_4396 explică (pentru helpforyou):

Daca imi fac ACUM Cont, ma ajuta?!

| VoidEternal a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te ajuta nici dacă îți făceai înainte. Contul in Chrome îți sincronizează bookmark-uri, parolele, temele și istoricul pe toate device-urile pe care te loghezi cu contul ăla, dar nu din incognito. Helpforyou nu știe ce vorbește.

| helpforyou a răspuns (pentru anonim_4396):

Te ajuta doar pe viitor.

| anonim_4396 explică (pentru helpforyou):

Am sa verific.
Multumesc pentru ajutor!

| helpforyou a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok. Cu mare drag.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le poți accesa doar dacă lucrezi la Google sau CIA