| Kamikaze007 a întrebat:

Să știți că am probleme cu instagramul, de fiecare dată când intru pe el și vreau să sterg un mesaj, îmi apare mesajul ăsta și nu mă lasă să îl șterg, "Cererea în rețea a eșuat, te rugăm să încerci din nou mai târziu", deci mesajul ăsta apare mereu pe telefon, nu mai pe Instagram apare mesajul, nu mai zic că îmi apare și după ce ies de pe Instagram, mi-a apărut chiar si acum când am postat pe TPU, nu am viruși în telefon, contul pe Instagram e securizat prin coduri de recunoaștere, credeți că e o problemă de la rețea, sau credeți că e o problemă cu telefonul meu

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa facem schimb, iti dau eu problemele mele, si tu imi dai problema ta cu insta. ma ajuti?

| aDEeLAa a răspuns:

Cred ca e o problema de retea.

| S4myy a răspuns:

Pai intreaba pe cei de la Instagram...