| Andreeagirl a întrebat:

Sa va zic care e problema, am telefon Samsung Corby si as vrea sa descarc pe el teme si jocuri si nu stiu daca imi trebuie vreun program, si daca imi trebuie, care? ca nu stiu, va rog ajutati-ma

5 răspunsuri:
| spread a răspuns:

Nu nu ai nevoie de niciun program.dar din cate stiu Corby nu are teme dar jocuri da. poti incerca pe http://gallery.mobile9.com/f/1246683/ e un joc snake dar e dragut si poti sa mai cauti...bafta

| yubireeterna a răspuns:

Buna! uite un sait foarte buna cu theme muzica poze fulmuletze pentru telu tau si mai are ceva iti poti crea singura poze theme cu poza tha bafta! http://www.zedge.net/themes/784/sony-ericsson-k750-themes/4-6-1/

| Aide a răspuns:

Daca vrei teme si jocuri te duci la jocuri unde scrie mai multe jocuri iar acolo intri intr-o pagina de unde iei jocuri si teme

| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Buna,pe Samsung corby nu poti pune teme, dar poti pune o imagine la meniu(intri la setari-ecran si lumina-stil meniu principal-stil-particularizat-si iti alegi o imagine)Jocuri poti lua de pe mobile9.com.Funda?