| CristianoCrx93 a întrebat:

Saalut, am si eu o problema cu o cartela cosmote, in orice telefon o bag imi spune ca nu este nici o cartela, cartela este valabila si nu inteleg ce se intampla. Ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| Misterryo a răspuns:

Sau du-te la cosmote daca stii nr cartelei si iti dau ei alta noua cu acelasi numar.

| stefanb39 a răspuns:

Ma, omule telefonul tree sa fie decodat sau pote fi codat in reteaua lor adica daca nai telefonul decodat n-are cum sa acepte cartela

| VanessaTPU a răspuns:

Da.i fuga la un shop de cosmote, cel mai bine! eventual daca cartela merge in alt tel, numai are rost shopul!, ci sa verifici tel undeva.

| ღvampireღ a răspuns:

Curata circuitele cu ceva dur. Am avut si eu problema asta.happy

| nanotek a răspuns:

Sa magnetizat cartela si trebuie so schimbi am avut si eu problema asta numai ca era de Orangehappy