| SexAndDrugs a întrebat:

Safari, Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer s-au Opera?

Răspuns Câştigător
| Robert a răspuns:

Mozilla Firefox

34 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Saaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| waXonwaXoff a răspuns:

Google Chrome dar si Mozilla e de ajutor

Stefan
| Stefan a răspuns:

Google Chrome.

| claudiu89 a răspuns:

Sau nu s-au, mozilla firefox

| andrey23 a răspuns:

Chrome pentru rapiditate si minimum de resurse utilizate!

| Xcel98 a răspuns:

Safari - Nici gand Mozilla Firefox - Nu Internet Explorer - Nu Opera- poate Google Chrome - cel mai bun deci e pe primul loc locul #1 funda?

| SebySZ a răspuns:

Opera, funda?

| GaBBiii a răspuns:

Sauuuuuuulaughing
Google Chrome happy.

| Gikendru a răspuns:

Nimeni nu o sa te convinga.doar faptele o pot face.citeste acest articol si o sa intelegi multe: http://www.piatapc.ro/2010/02/28/cel-mai-bun-browser-2010/

| Șosețică a răspuns:

Google Chromewinking e cel mai fain

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Opera

| dulcikaa a răspuns:

Google chrome

| zeepe a răspuns:

Google Chrome

| NickiMinaj a răspuns:

Opera e cel mai rapid, dupa ochiul meu neavizat.

| AddaXD a răspuns:

Google Chrome

| JustMeBăi a răspuns:

Gramatica...

| 7lucian8 a răspuns:

Mozilla Firefox

| Emanuelm a răspuns:

Mozilla fără discuţie.

| MissDi a răspuns:

Ghogle chrome.eu il am si merge foarte repede

| astamicuta a răspuns:

Sau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google chrome

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Internet Explorer 9. Soseşte acum, e pe vine versiunea finală! Este momentan cel mai rapid browser!(pe hardware capabil, în teste real-world, în special datorită suportului complet pentru accelerare hardware prin placa video). Totuşi va fi disponibil doar pentru Windows Vista şi 7. Aşa că cel mai bun browser pentru XP n-are cum să fie IE, dar nici Firefox! Oscilăm între Chrome şi Opera, dar Chrome e un browser mai eficient din punct de vedere al utilizării resurselor, stabilităţii(tab-uri în procese separate+alte plugin-uri), rapidităţii, compatibilităţii cu noile standarde Web, etc. Google Chrome şi IE9 sunt cele mai moderne browsere după părerea mea!
Mozilla Firefox a cam rămas în urmă din păcate cu totul! Nici versiunea 4 nu cred că-l va mai salva! Presimt că procentul de utilizatori ai browser-ului Google Chrome e în continuă creştere, iar Firefox va rămâne-n loc. IE scade în marketshare, dar prin versiunea 9 s-ar putea să revină pe locul principal!

*sau.

| andragrigoras2000 a răspuns:

Inainte optam pentru google dar acum tin cu mozili fireox.
funda?
?

Răspuns utilizator avertizat
| xqDemiiLovato a răspuns:

Google Chrome

| metallica666 a răspuns:

Opera...poate si goolge chrome

| clickdreaptadelete a răspuns:

Google chrome, opera sau in ultimu' caz mozilla dar internet explorer neverr

| AndradaAndradaAndrada a răspuns:

Parerea mea? Opera.
Succes!