| Enderman a întrebat:

Sal.am o intrebare. Stiti vreo aplicatie pentru telefon cu care pot sa fac bateria sa dureze mai mult la telefon cand ma joc se consuma repede si as vrea sa stiu daca pot face cumva sa dureze mai mult bateria. Ms

6 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Am căutat și eu.Nu cred că există.Eu spun că cel mai bine e să ștergi din aplicații care consumă bateria.

| Enderman explică (pentru Duucu):

Mda eu am doar 3 jocuri si atat restul is de la tel

| KinekT a răspuns:

Da sunt aplicatii care fac ca bateria sa se termine mai repede. eu zic sa dai luminozitatea la minim sa nu tii activate bluetooth wirelesul sa su nu folosesti live wapllpapere

| mnthseby a răspuns:

Daca ai android incearca battery doctor

| 1791997 a răspuns:

In primul rand trebuie sa faci urmatoarele:
-sa pui teme cat mai inchise la culoa(negru)
-sa dezactivezi bluetooth, wirles care sun consumatoare de energie
cam atat big grin

| Enderman explică:

Scuzati daca e gresita categoria