| alyx a întrebat:

Sal am o problema cu imprimanta (canon mp210) cand dau sa printeze se aude ca printeaza, dar imi scoate foaia alba, am tus de ajuns, nu scoate nici negru dar nici color, ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| sweetlollypop a răspuns:

Si eu am acelasi medel de imrimanta si vezi daca nu mergte asa : tine apasat 10 sec p butonul(mic) sau daca nu merge asa du-o la reparat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mai stiu ceva cand dai din PC ce culoare e scrisu nu scrisu sa fie rosu si sa dai pe negru la Canon