| Xfactor_2745 a întrebat:

Sal am o problema cu telefonul meu.Am un Samsung GT-I5500 si nu mai pot descarca nimic de pe android market.Cand vreau sa descarc ceva imi apare procesul android.processs.com s a oprit in mod neasteptat si imi spune sa dau inchidere fortata. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| sigmanet a răspuns:

Un prim sfat ar fi un back-up al datelor un reset si daca nu functioneaza. un update la OS-ul Android (daca ai disponibil ca nu stiu), poate are buguri. Succes!