| anonim_4396 a întrebat:

Sal, am o problema! Pc-ul meu se restartează cand ma joc! astept raspunsuri,

6 răspunsuri:
| xSega a răspuns:

Schimba-i pasta de racire

Răspuns utilizator avertizat
| peperonies a răspuns:

Raspunsuri la ce intrebare?

| Cosmin1541548 a răspuns:

Supraîncălzire, memorii proaste. sunt mai multe cazuri

| AnonimANM a răspuns:

Se încălzește prea tare și ca măsură de precauție își dă restart.

| Adiav a răspuns:

Salut, de multe ori calculatorul se restarteaza singur in momentul in care temperatura lui devine foarte ridicata, iar pentru a evita arderea el se inchide sau se restarteaza. Incearca sa cureti de praf componentele din interior si poti sa verifici pasta procesorului, e posibil sa fie foarte uscata.