| danybossu81 a întrebat:

Sal am o unitate pc Fujitsu comp Siemens :MS windows 7 ultimate 32-bit.Amd Athlon 64x2 dual core processor 3800+, 1.0GB ram, ATI Radeon hd 2400 xt.placa video de 521, am luat-o de la un prieten si la inceput mergea bine acum are momente iese greu din jocurile de pe fb.ce o avea o fi de la windows trebuie reinstalat.eu m-am gandit sa ai bag xp o fi mai bun ca windows 7, sau sa-i bag o placa de ram sa o fac de 2 GB.de la ce o fi?

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Windows 7 pe 1GB? Explicabil! Minim 3, daca vrei sa se miste bine!

| AdrenalinTm a răspuns (pentru K0sti):

E bine ma e pe 32 biti n-are nici o treaba ca are 7 fa o defragmentare la hdd ia-ti cclener si ruleaza l
e de la hdd o fi vechi sau e greoi

| K0sti a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Ma esti cu tactu, nu cu mine! Win 7 pe 1GB merge ca porcu, cu toate defragmentarile tale si porcaria de ccleaner!

| AdrenalinTm a răspuns (pentru K0sti):

laughinghai sa facem pariu? deschide o masina virtuala cu cerintele alea si vezi si dupa imi dai dreptate

| danybossu81 explică (pentru K0sti):

Asa ami arata la ccleaner 1 GB.si merge ok.si repede

| danybossu81 explică (pentru AdrenalinTm):

O sa incerc dar uneori merge bine, are toane,,, mersi

| AdrenalinTm a răspuns (pentru danybossu81):

Fai o curatare de hdd completa