| shew a întrebat:

SAL am problema cu pc-ul se inchide imediat dupa pornire ce ar putea avea. DAU FUNDA pentru raspuns folositor

Răspuns Câştigător
| Borgir a răspuns:

In principiu este de la sursa9nu iti tine in sarcina), incearca cu alta sursa. Daca esti din Buc o rezolvam 0724155932

2 răspunsuri:
| titi a răspuns:

Se infierbanta procesorul.E cazut coolerul de pe procesor sau e plin de praf(se formeaza o pasla care nu da voie aerului suflat de elice sa raceasca radiatorul).

| aleks4ever a răspuns:

Adica se reseteaza si dupa cand poneste se resteaza iar si iar? Aparand un ecran albastru? Daca e asa ori sunt placutele ram miscate ori este vorba de o eroare de sistem si trebuie schimbat sistemul de operare (windowsul).