| dinurazvan a întrebat:

Sal am Samsung galaxy gio si mi sa activat sau nu stiu cum sa activat modul de siguranta iar acum as vrea sa stiu cum il pot dezactiva

7 răspunsuri:
| Skynettt a răspuns:

Intri la setari si la securitate acolo scrie si il dezactiveziwinking

| oananecula a răspuns:

Setari->Sitem de blocare-> Dai pe model de blocare pe care il ai sau ales-> dau dezactiveaza -> si scrii parola si/sau modelulbig grin

fundatongue

| warior986 a răspuns:

Trebuie sa dai la setari si apoi la setari siguranta sau la setari telefon nu mai stiu exact dar e ssigur la setari siguranta

| Kata_Cata_1996 a răspuns:

Am acelasi tel inti Setari - Locatie si securitate-setare blocare ecran -niciuna bagi parola si gata nu mai ai parola happy

| dinurazvan explică (pentru Kata_Cata_1996):

Nu chestia e ca nu imi apare nici un program de pe cartel SD si scrie jos in stanga Mod de siguranta

| Vanndam_RusalYn_2000 a răspuns:

Va Rog Am Un Samsung Galaxy Xcover 2 Si Imi Scrie Jos In Stanga Mod De Siguranta Cum In Dezactivez

| Oncica_Catalin_1999 a răspuns:

Sall am UN Samsung galaxy grand neo plus si imi apare de ceva vreme "mod de siguranta"! imi puteti spune va rog cum scap de el?, ma enerveaza!