| cipri01 a întrebat:

Sal am si eu o intrebare de ce mi-a dat restricite pe facebook l-a trimis cereri de prietenie.

4 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

PAi depinde cat de multe ai data si cat de dese ai dat.

| andrw1929 a răspuns:

Acum depinde cate ai dat si ce ai facut.
mai multe detalii...
Toate cele bune!

| geohandmade a răspuns:

Este posibil sa fi trimis la multe persoane necunoscute pe care tu ai dorit sa le adaugi in lista ta de prieteni, ele sa fi raportat catre facebook ca nu te cunosc si ti-au restrictionat contul. Fi mai atent catre cine trimiti cereri de prietenie. Nu are legatura cu cate trimiti ci la cate pers necunoscute trimiti.

| florinnoff a răspuns:

Ai trimis prea multe cereri de prietenii intr-un timp scurt!