| ancan a întrebat:

Sal!
Am si eu o problema cu telefonul mobil. Am un Nokia 7310 SuperNova de aproape 2 ani, si folosesc o cartela de cosmote.Acum cateva zile mi-a disparut brusc semnalul, iar telefonul nu mai recunoaste cartela.Am incercat sa introduc o cartela de Vodafone in telefon, dar nici pe aceasta nu o recunoaste, in schimb recunoaste cartela de vodafone al tatalui meu. Ce s-a intamplat?
O fi de la telefon sau de la cartele?
Tin sa mentionez ca Simul de Cosmote il am de 1 an, iar pe cel de Vodafone de aproape 4.

Răspuns Câştigător
| George_2045 a răspuns:

NU te ingrijora, Nu cred ca telefonul are ceva, Cartelele se strica cel mai des, EU am o cartela de Orange si in 7 luni mi s-a stricat de 2 ori...