| policewoman a întrebat:

Sal
am sters (fara sa stiu) toate id urile date la ignor. acum ei ma vad pe mine, dar eu nu-i vad pe ei si nici macar nu-i am in lista. cum as putea recupera lista? mersi

3 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Nu mai o poti recupera. Singura chestie care poti sa o faci e sa dai ignore anyone who is not in my list.

| silvershark a răspuns:

Messenger-Preferences-Ignore list, Ignore only...selctezi acolo pe toti si dai REMOVE!

Bafta!

| ExpertCompanyGroup a răspuns:

La linkul urmator gasesti o explicatie destul de buna ce incerci: http://help.yahoo.com/......?/kb/index