| yoboss97_5553 a întrebat:

Sal am un bluetooth stick usb pentru calculator si am windows vista si nu imi merge sa trimit pe telefon sau dupa telefon pe calculator si daca dau sa caute dispoziive nu gaseste nimic si cand l-am luat a mers sa trimit muzica poze etc.Si nu are niciun cd de instalat credeti ca trebuie sa umblu pe la niste setari?

2 răspunsuri:
| GutuvanMorgan a răspuns:

Trebuie instalat driverul pe calculator, si sa-ti deschizi bluetooth-ul pe telefon, si apoi dai cautare device-uri