| Cr9Ja a întrebat:

Sal.am win7 vreau sa imi pun xp dar nu am driverele cum procedez?

8 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Instalezi windows-ul. dupa instalare,evident ca nu se aude, si nu se vede bine, apoi intri pe google.si scrii modelul pc-ului tau,si cauti driver, placa sunet, video.si restul, programelor necesare.:*

| Gas a răspuns (pentru SuperGirl122222222222):

Daca faci asta dupa ce ai instlat xp cu siguranta nu vei putea intra pe internet pentru ca nu ai driverul de ethernet asa ca-ti recomand sa cauti driverele de dinainte si sa le salvezi pe un dvd/cd/usb sau pe o partitie separata fata de cea pe care intentionezi sa o formatezi pentru a instala xp

| Cr9Ja explică (pentru SuperGirl122222222222):

Da si palca de retealaughing cum intru pe google?tongue

| Cr9Ja explică (pentru Gas):

Da da da de unde le scot : asta e problema

| Gas a răspuns (pentru Cr9Ja):

Uita-te pe spatele laptopului si zi-mi ce model si ce marca ii, scrie pe spate ceva de genul Model No:

| Gas a răspuns (pentru Cr9Ja):

Da-mi marca si modelul laptopului (daca intorci laptopul dedesubt scrie ceva de genul Model: sau Model No)

| Gas a răspuns (pentru Gas):

Daca ii sistem pc si nu laptop da click pe butonul de start scrie acolo cmd si in fereastra ce se deschide scrie systeminfo si da enter o sa-ti deschida o chestie cu toate informatiile despre sistemul tau (dureaza un pic pana le afiseaza ) si ai acolo system model (aia reprezinta modelul placii de baza) iar modelul placii video il gasesti daca dai click dreapta pe iconita de la My computer(Computer) si te duci la Manage/Device manager/Display adapter.

| Yuly25 a răspuns:

Trebuie sa le iei de pe internet