| andrei543543 a întrebat:

AM windows 7. Iar cand dau shut down sa il inchid in dreapta lui este un semnul exclamarii cu galben cam tot timpul apare asa doar daca ii dau un restart si nu inytu in nimic nu mai apare aia. Iar cand il inchid se inchide foarte greu. Ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| uNICKu a răspuns:

Sau poti sa dai simplu click pe botonul cu "pricina" si o sa ti se stanga calculatoru numai dupa ce termina de instalat toate update-urile pe care le-a download-at windows-ul. semnul exclamari cu galben la shut down=update windows
PS:cum ai windows "piratat" la instalarea update-ului exista riscul sa devii victima lui windows genuine, un programel care o sa te sicaie putin, dar asta e alta mancare de peste.te asteptam cu intrebarea "cum pot sa scap de windows genuine"?