| Trivium a întrebat:

Sal,are ceva daca incarc telefonul prin cablu de date deoarece incarcatorul are alta mufa de bagat in priza si nu merge se strica telefonul sau bateria daca il incarc prin cablu usb?

Răspuns Câştigător
| mamasiita a răspuns:

Merge foarte bine daca il pui sa se incarce la calculator sau laptop
fundita?

7 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Nu se strica - crede-ma. Am un telefon de 3 ani si il incarc numai la laptop prin cablu USB. Nu are nicio problema. Tot energie primeste si din priza si direct din laptop!

| ℜëßëℓå a răspuns:

Nici nu se incarca prin cablu USB.

| Trivium explică (pentru ℜëßëℓå):

Ba da am un Samsung galaxy ace si mi se incarca

| ℜëßëℓå a răspuns (pentru Trivium):

A, pei atunci nu cred ca are nimic.

| Sorin24 a răspuns:

Eu mereu incarc telefonul la pc.Nu vad de ce nu ar merge...big grin

| xXWolfGirlXx a răspuns:

Al meu se incarca prin usb si nu are nimic

| GabiCapsunaa a răspuns:

Nu se strica doar o sa iti tina mai putin bateria incarcatabig grin