| omega a întrebat:

Cum pot sa schimb limba la counter strike source din rusa in engleza?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Adminul000 a răspuns:

Cand instalezi cs-ul te intreaba ce limba vrei sa ai la cs si trebuie sa pui engleza deci dezinstaleaza cantarul si instaleaza-l inapoi si sa pui pe engleza!

| Miiku a răspuns:

Cel mai probabil ai intrat pe un server rus si ti-a schimbat-o el. Te duci in cstrike si cauti un cfg care se numeste LANGUAGE. Il stergi si ar trebui sa mearga. happy

| dameit9 a răspuns:

Asta caut si eu am aceeasi problema...

| Muzaffer4You a răspuns (pentru dameit9):

Salut.
Uite asa il schimbi!
1) Te duci in folderul unde ai instalat CSS
2) Ai un fisier in format regedit in care scrie russian.Ok Pe ala dai click dreapta dupa care dai edit si o sa ai scrii russian in ghilimele lasi ghilimelele asa si scrii english in ghilimelele alea
3) Schimbi numele la fisierul ala de la numarul 2 si scrii english.
4) Dupa care dai dublu ckick pe el si day yes
5) Asta a fost tot! Numai Bine

| Muzaffer4You a răspuns:

Salut.
Uite asa il schimbi!
1) Te duci in folderul unde ai instalat CSS
2) Ai un fisier in format regedit in care scrie russian.Ok Pe ala dai click dreapta dupa care dai edit si o sa ai scrii russian in ghilimele lasi ghilimelele asa si scrii english in ghilimelele alea
3) Schimbi numele la fisierul ala de la numarul 2 si scrii english.
4) Dupa care dai dublu ckick pe el si day yes
5) Asta a fost tot! Numai Bine

| Ivan_Let_Raul_Calin_1970 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema. Poti sa o rezolvi foarte usor. Intri in counter strike source, cauti in fisier de forma unui cud albastri spart din care cad mai multe patrate (scrie russian sau ceva de genu ), si il bagi in tombeton ( adica recicle bin, dar sa i dai delete ), intri pe CSS, iti va aparea acolo ceva care inseamna loading, numa ca i in rusa, si va merge numa ca serverele vor fi tot alea.