| anonim_4396 a întrebat:

Sal ma poate ajuta va rog: am cumparat o cartela cu numar orande care contine 5 euro, cand am bagat-o in telefon mi-a bagat minute fara sa vreau, eu aveam nevoie de 5 euro nu de minute, daca m-ati putea ajuta sa pot sami recapat creditul, stiu ca trebuie sa suni la un cod #### si iti da inapoii va rog as ramane recunascator dau si funda fac si bener mersi

4 răspunsuri:
| Maria112 a răspuns:

Asa fac mereu. iti dau acele minute

| Babylonul a răspuns (pentru Maria112):

Si nu poti face nimic?

| Maria112 a răspuns (pentru Babylonul):

Nu :*

| Babylonul a răspuns (pentru Maria112):

Pai am aflat, trebuie sa scrii un mesaj cu textul (credit) la 321 sms gratuit