| Beculet85 a întrebat:

Sal, o parere despre un notebook Lenovo, Toshiba, compaq. Care ar fi indicate?

Răspuns Câştigător
| Miksha a răspuns:

Am avut 2 laptop-uri de la Lenovo, ambele m-au tinut cam 1an-1 an jumatate, si dupa am cumparat unul destul de ieftin de la Toshiba care m-a tinut 3-4 ani buni. Ai grija sa iti cureti laptop-ul pe interior din cand in cand (o data la 3-4 luni e ok) cu un spray de aer comprimat sau la un service in jur de 15 lei, O sa te tina mult mai mult daca ai grija de ele, eu nu am prea avut.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am un Toshiba de 3 ani cu Windows 8.1 si sunt foarte multumit de el. Deci Toshiba, Compaq, Lenovo.

| AwGenetix a răspuns:

In ordinea preferata de mine: Toshiba, Lenovo, Compaq

| Ensiferum a răspuns:

Lenovo sunt penale si zic penale in sensul ca am testat cateva noi cu configuratii diferite, cu configuratii performante si rulau foarte lent.Nu stiu din ce cauza dar fiind cele mai ieftine probabil de aia sunt si cele mai proaste.

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Lenovo, Toshiba, compaq. astea care zici tu toate sunt bune daca inauntru lor gasesti componente performante?
Doar ca ce e bun si costa.
Un laptop bun pentru jocuri sare de 5000 ron

| Beculet85 explică:

Vreau sa iau un notebook si nu stiu care o fi m-ai bune, asa laptop am Samsung si e ok, poate gasesc si notebook tot Samsung.