| P1etonu a întrebat:

Pe toata lumea enerveaza acele nenorocite reclame numite SURVEYS. Am reusit sa scap de pe unele siteuri de ele cu XJZ Surveys Remover... dar cele de pe FileICE nu merg sa le dezactivez.Are cineva sa imi dea un script... sau sa imi spuna ce sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu acele reclame. Dar ma supara toate si folosesc Adblock PLus.

| P1etonu explică:

Serios frate?

| Dan_Stoica_1973 a răspuns:

Incearca Survey Remover Tool e ultima versiune si functioneaza, il poti lua de aici:http://onlinegeneratorshome.com/blog/2015/02/13/survey-remover-tool/