| Gamingx61 a întrebat:

Sal TPU
Am ceva cu castile si se aude mai mult pe partea dreapta decat pe stanga. Stiu ca undeva se poate modifica in care parte sa se auda mai mult. De exemplu 70% stanga 30% dreapta

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

Pentru windows 7: control panel -> sound -> click pe speakers -> properties -> levels -> balance

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Exact, din balance.

| pozeanimate a răspuns:

Daca ai xp clic dreapta pe difuzorul ala mic de langa ceas si selectezi una din ele si te descurci deja
la wind 7 cauta programul ala de la driver, realtek sau care il ai tu si in el setezi
in control panel se afla el
ceva de genu
http://unitstep.net/wordpress/wp-content/uploads/2007/05/realtek-sound.png