| dany11079 a întrebat:

Sal TPU,am formatat-reinstalat windowsu si nu am cd-urile calculatorului,nu pot intra pe net,prin cablu fibra optica,daca pun telefonul ca modem pentru pc merge netu, de unde i-au driverele pentru placa de retea sunet, cum aflu ce componente pc am.dau funda.multumesc.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă ai reușit să stabilești o conexiune la internet atunci drivergenius te va ajuta.Cu el poți descărca driverele.Succes

| sdhashsah a răspuns:

Dupa placa de baza te uiti ce placa de baza ai si mergi pe site la producator cauti placa ta de baza si acolo vei gasi si driverele pentru sistemul tau de operare.