| Alexandra_Maria_1975 a întrebat:

Am o intrebare : Merge sa-mi iau un router? Ca eu am internet de la akta si am auzit ca se gasesc mai greu, si mai sunt de la romtelekom dar eu nu am nimic de la romtelekom. Imi dau router asa? Si imi puteti da adrese de routere de la akta ca nu gasesc. Nici pe OLX nici nicaieri. Nu prea ma pricep si am nevoie de ajutor si sa-mi explicati ce se intampla. va rog.

Răspuns Câştigător
| deenz a răspuns:

Tenda W316R, si eu am de la akta si pe acesta il folosesc.Îl găsești la 48 de lei pe emag.ro Este foarte usor de setat.

| Alexandra_Maria_1975 explică (pentru deenz):

Daca imi poti da si site-ul cu acest router. Tu ai? Cum platesc la el? Eu vreau sa-mi iau si nu prea stiu, asa ca o sa te intreb.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Orice router standard merge. Gen cele de aici, si is destule: http://bit.ly/1XiD1Mp

| Alexandra_Maria_1975 explică (pentru sltlp):

Mie imi trebuie doar pentru akta.

| sltlp a răspuns (pentru Alexandra_Maria_1975):

Pai oricare de acolo o sa fie comaptibil cu cel de la akta. Cel indicat de o persoana mai sus e fix primul din link-ul dat de mine.