| ciber a întrebat:

Sal TPU am o problema am o tableta e-boda impresspeed a100 si in seara asta dupa ce m-am jucat un timp pe ea (pina a murit bateria)am bagat-o la incarcat sa aprins scurt ecranul si apoi s-a stins n-am bagat de seama dar dupa vreo 4 ore cind sa o pornesc nu mai pornea nu facea absolut nimic. cred ca este memoria rom asa a patit si un prieten stie cineva ce as putea sa-i fac (nu mai am garantie la ea )o instalare sau ceva mult dau funda;-)

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ia legatura cu prietenul si vezi cum a rezolvat el problema.

| ciber explică (pentru darrio2007):

Da el a avut garantie la ea asa ca...
dar cei de la garantie iau rescris softul

| darrio2007 a răspuns (pentru ciber):

Inseamna ca si la tine trebuie facut la fel. Dupa cum ai spus.Cu diferenta ca tu va trebui sa platesti.

| ciber explică (pentru darrio2007):

Da dar nu as putea sal recriu si eu dar nu stiu cum ai vreo idee cum