| paullkl a întrebat:

Sal TPU, am o problema, am un telefon Samsung i900 Omnia si vreau sa ai bag android 2.2.6 l-am gasit pentru telefonul am si programul cu care voi face asta dar cand bag android-ul adica kitu de instalare nu mai gasesc memoria telefonului si daca bag telefonul in calculator si ai dau format asi revine uitati aici un video cu ce vreau sa fac si cum vreau sa fac http://www.youtube.com/watch?v=Ajxb7v18ViQ

1 răspuns:
| Berr_Teddy_1994 a răspuns:

Iti recomand o versiune mai noua de android, sau sa schimbi programul cu care instalezi room-ul pe telefon, gen vroot sau alte programe care cer doar conectarea telefonului ca cablu usb si atat.Bafta!