| dany11079 a întrebat:

Sal TPU am schimbat calculatoru si nu merge netu, am driveru pentru placa de retea instalat,imi apare local area connection,pe iconita de net imi apare semnul exclamarii galben,este alt ip?, trebuie? sa-mi dea drumul de la ei?, am internet prin fibra optica.multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Suna la ei sa-ti spune setarile si apoi cred ca trebuie sa faci si acel dial-up in care bagi user si parola.

| WPP a răspuns:

Daca ai iconita galbena inseamna ca nu ai facut setarile bine! Ai IP dedicat sau folosesti DHCP? De la ce provider ai internetul?