| cipri01 a întrebat:

Sal TPU am si eu o problema cu tastatura cand pornesc calculatorul nu-mi merge tastatura mouse ami merge am mai avut problema asta dar s-a rezolvat de la sine mentionez ca am tastatura cu mufa ps3 am mai ancercat 3 tastaturi acelasi lucru mi se aprind ledurile toate la ele dar numi functioneaza ce e de facut?

2 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Cred ca s-a defectat unitatea sau locul unde bagi mufa, iti recomand sa mergi la cineva s-o controleze.

| Sheldon a răspuns:

Eu as incerca asa,
porneste pc-ul fara tastatura conectata
, dupa ce ajungi in widows conectezi tastatura la portul ps2 ...in acel moment trebuie sa-ti apara o casuta si sa dai restart la pc...

Daca nu, intra in device manager uninstalezi driver-ul de la ps2 si incerci din nou, cum am explicat mai sus