| Neymar2 a întrebat:

Sal TPU.

Am si eu o problema cu windowsu thinking Il aprind imi arata destopu, si dupa se face negru timp de cateva secunde dupa arata iar destopu si merge totu perfect.

Cine ma ajuta sa rezolv problema thinking!
Dau funda; x

3 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Salut'! Poate ai virusi sau prea multe programe care pornesc odata cu aprinderea pc-ului.Incearca sa pastrezi in pc doar programele pe care le folosesti des, uzuale, iar cele pe care nu le folosesti dezinstaleaza.Acestea consuma resurse, care duce la incetinirea activitatii pc-ului.
Sper ca am putut sa te ajut.

| darkmihai a răspuns:

Banuiesa ca nu ai activat windowsul raised eyebrows

| AnnaLuuv a răspuns:

Hei! buna

Am avut si eu aceeasi problema. Singura rezolvare ar fi sa iti reinstalezi windowsul. Eu mi l'am reinstalat iar acum merge totul perfect.

Funda?batting eyelashes