| Rahl a întrebat:

Am si eu un router de la romtelecom, Huawei hg 658 si i-am dat reset. Ma putei ajuta sa imi activez din nou netul?

Răspuns Câştigător
| Vlad5631 a răspuns:

Poti face ce a zis colegul hax0r sau sa dai la search pe internet (nu la google!, ci acolo in stanga) ipul tau, iti va aparea meniul de la router, te loghezi cu userul si parola care numai tu le sti, si il activezi de acolo.

1 răspuns:
| hax0r a răspuns:

1. daca i-ai dat reset i s-a resetat si parola de WLAN (in caz ca ai schimbat-o) daca nu, atunci s-ar putea sa fie...
2. Ars. suna la serviciul clienti.sa-l schimbe