| Anonymus3000 a întrebat:

Am un Mouse genius xscroll si azi cand am aprins calculatorul a inceput sa tremure cursorul. Adica cand nu misc mouse nici cursorul nu se misca dar daca misc cursorul de la stanga la dreapta nu sta drept si incepe sa tremure. Inainte nu aveam problema asta. De la ce sa fie? Cum sa fac sa nu mai tremure? FUNDA

Am windows 7

4 răspunsuri:
| adrew a răspuns:

Poate e de vina suprafata pe care misti mouseul, ceva dat cu lac?!, cumparati un mousepad

| Anonymus3000 explică (pentru adrew):

Nu stiu ce sa zic... Nu am mousepad il tin direct pe birou ( lemn) dar inainte mergea bine si azi dimineata tremura. O sa incerc si cu un mousepad.

| christianlaroka a răspuns:

Si eu am mai patit, am mouse genius. Se mai intampla, il ai cu baterie?, la mine si-a revenit imd, probabil suprafata e de vina.

| THC26 a răspuns:

Poate ai praf pe sub mouse. Vezi acolo sub infrarosu