| andy14 a întrebat:

Sal TPU am un s plus incerc sa intru in recovery mode(volume up + power) imi apare robotelu cu acea cutie dupa isi da reboot si se aprinde telefonul. Stiti alta modalitate de a intra in recovery mode?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Uite de ce. Imediat dupa boot, iei degetul de pe power. Cand apare robotelul apesi rapid si des pe back.

1 răspuns:
| Goguletzu a răspuns:

Volume up+power selectezi recovery, telu se restarteaza si iti apare o imagine cu un android bolnav(volume down+power in acelasi timp si iti intra in meniu)