| multimit09 a întrebat:

Am un vodafone smart si merge cam greu la jocuri de genu:fruit ninja, nfs... Ce progam pot sa iau ca sa-l fac sa mearga mai repede?

1 răspuns:
| Allkin a răspuns:

Telefonul tau prezinta Android din cate stiu, cu un procesor de 500 Mhz. La aceasta viteza jourile nu vor rula fluent. Ai putea incerca sa updatezi versiunea Android, dar este destul de dificil. Mai exista un soft prin care poti face overclock la procesor.E asa am facu cu LGul meu si joc mjoritatea jocurilor fluent. Ca sa iti pot recomanda c e fel de program ai nevoie trebuie sa-mi dai niste detalii despre telefon, mai exact ce versiune ai la Android.