| alin_9439 a întrebat:

Sal TPU aveam o problema cu un program si imi zicea sa instalez (oxcoooo135) am scrii pe google si am instalat un program acum ori unde-i incerc sa intru chair si pe google chrom sau programe cae le descarca dau clik pe ele si imi apare o chestie si imi zice sa aleg un program cu care sa il pot deschide cum il pot repara VAROG ajutati-ma. FUnda

3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Fa curat pe hdd si reinstaleaza win-ul

| AaaMoods a răspuns:

Sterge acel program sau eventual o resinstalare a windowsului!

| X3N a răspuns:

Daca nu se primeste sa stergi acel program normal incearca prin safe mod poate iti va merge dar daca nici asa cu parere de rau va fi nevoie de reinstalare