| MitzaMihaii1997 a întrebat:

Sal TPU, ce setari as putea face si eu la placa video nVIDIA geforce gt 630 (http://www.emag.ro/......H50KBBBM/) sa mearga cs:go mai bine?
Pc meu contine ram 3 giga, procesor pentium(R) 4cpu 3.00ghz..momentan imi merge cu 20 fps la boti, 15 fps online. please help me, dau si funda!

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

E de la procesor, este antic.

1 răspuns:
| lastOne a răspuns:

Nu ai ce setari sa faci la placa video, singurul loc in care poti altera setari astfel incat sa ai o experienta mai buna in joc sunt setarile video ale jocului (indiferent de joc).