| mrxmihaix a întrebat:

Sal TPU.ce trebuie sa-i fac la imprimanta ca sa nu-mi mai detecteze ca nu am tus in cartus. abia le-am incarcat si la cel color imi licare beculetul ca si cand ar fi gol. stiu ca trebuie sa pun scoci pe un cip de pe el dar nu stiu pe care.
spuneti-mi va rog, funda (p.s.: HP deskjet 1050 A )

1 răspuns:
| umbra09 a răspuns:

Vezi ce se intampla cand nu citesti MANUALUL DE INSTRUCTIUNI deconecteaza imprimanta de la calculator conecteazo iarasi si ar trebui sa scoata ea o foaie pe care dupa sa o scanezi la scanner alb negru si color in total trebuie sa ai 4 foi