| ĂăăAlexandra a întrebat:

Sal TPU. Cum pot sterge un cont de facebook care nu-i mai stiu parola ( nu pot intra pe el ) si nici mailul si parola cu care l-am creeat? Am niste poze mai uratele si vreau sa le sterg big grin. Funda va rog ajutor...

Răspuns Câştigător
| PяInCєSs a răspuns:

Pff. e ca si cum ai intreba cum poti intra pe adresa altcuiva de facebook, nu prea ai cum din pacate, decat sa raportezi iar facebook sa il stearga dar ai nevoie de prieteni care sa te ajute sa raportati impreuna. pupici

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Încerdând să-ţi faci alt cont, s-ar putea sa ţi-l dea înapoi pe cel vechi, iar atunci poţi sterge ce vrei.