| mihay198722 a întrebat:

Sal TPU, dau funda urgent la care ma ajuta la problema asta.am un telefon Nokia lumia 520 cu sistem de operare windows phone 8.nu stiu ce s-a intamplat ca nu imi mai merge sistemul pe el,s-a blocat, nu pot sa-i dau nici update nici sa-l bag pe pc prin usb nu mai merge, nimic...cum fac sa instalez windowsul phone pe el? trebuie ceva program? telefonul se aprinde doar pana acolo unde imi arata windows phone si se inchide iar,cand il conectez la pc nu sta conectat, se restarteaza, va rog sa ma ajutati.multumesc

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Windows phone nu se găsește pe garduri, de altfel nici Windows 8.1. Microsoft nu permite așa ceva, și ceea ce era pe google a început să fie șters datorită plîngerii la DCMA depusă de Microsoft.
Deci problema ta se rezolvă în service.Succes

| raduradu2014 a răspuns:

Du-te cu el la reparta ..singura solutie